Strona kobiet
  "Kosmetyczka gwiazd"

  Karolina Szostak uwielbia ciężki makijaż i naślimaczone rzęsy

  Rozwiń

  Poczta zakochanym

  (maw)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Walentynki z Pocztą Polską? Oczywiście, bo w tym roku właśnie poczta patronuje wszystkim zakochanym!
       Rejonowy Urząd Poczty w Bydgoszczy zaprasza do udziału w zabawie walentynkowej. Co trzeba zrobić? Otóż wystarczy kupić kartkę walentynkową w dowolnym urzędzie pocztowym na terenie byłego województwa bydgoskiego. Dołączany będzie do niej specjalny kupon. Należy go wypełnić zgodnie z nadrukiem i odesłać przesyłką priorytetową do 16 lutego 2005 roku pod adresem: Rejonowy Urząd Poczty, Dział Zarządzania Sprzedażą i Marketingu, ul. Jagiellońska 6, 85-950 Bydgoszcz.
       Nagrody są bardzo atrakcyjne. Na laureatów czekają: 3 podwójne zaproszenia do Kawiarni Artystycznej "Węgliszek", 2 podwójne zaproszenia do restauracji "Stary Port 13" (na obiad lub kolację), 3 podwójne zaproszenia do Tele Pizza na małą pizzę z trzema dodatkami, 5 podwójnych zaproszeń do Teatru Polskiego, 15 podwójnych zaproszeń do kina "Adria", 5 podwójnych zaproszeń do pubu "Kredens", 3 nagrody niespodzianki dla dwojga ufundowane przez Wyższą Szkołę Informatyki i Nauk Społeczno-Prawnych, 10 nagród niespodzianek dla dwojga, ufundowanych przez Radio Blue FM oraz 4 nagrody-niespodzianki dla dwojga, ufundowane przez Rejonowy Urząd Poczty w Bydgoszczy.
       Listę zwycięzców opublikujemy w "Pomorskiej" we wtorek - 22 lutego.
       Patronami medialnymi zabawy są Radio Blue FM oraz "Gazeta Pomorska".

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy