Hrabina na finał

  (ib)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Dziś w Operze Nova zobaczyć będzie można operetkę Imre Kalmana "Hrabina Marica". W piątek błędnie podaliśmy ceny biletów na to przedstawienie.
       "Hrabina Marica" obok "Księżniczki czardasza" czy "Manewrów jesiennych", należy do najbardziej znaczących osiągnięć Imre Kálmána. Wspaniała muzyka raz porywa do tańca, to znów chwyta za serce łkaniem cygańskich skrzypiec. Wiele w niej węgierskich rytmów, efektownych arii i duetów. Soliści, nie tylko śpiewają, ale i tańczą walca, jave i fokstrota, a całość dopełnia balet. To wszystko zobaczyć będzie można dziś o godz. 19 w bydgoskiej operze. Bilety na to przedstawienie, podobnie jak na inne operetki i musicale, kosztują: 40 zł za pierwsze miejsca i 33 zł za drugie oraz ulgowe odpowiednio: 26 zł i 20 zł. Podane przez nas w piątek ceny 15 zł i 13 zł oraz z ulgą 11 zł i 9 zł obowiązują jedynie podczas spektakli dla dzieci (bajek baletowych).
       Za pomyłkę wszystkich zainteresowanych przepraszamy.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy