Podpisy idą w tysiące

  Podpisy idą w tysiące

  (ast)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Przeciwnicy budowy marketu zebrali już ponad 2 tysiące podpisów. Czy jednak ich działanie odniesie skutek?
       Przypomnijmy. Część mieszkańców Wyżyn nie chce, by przy ulicy Wojska Polskiego stanął kolejny market. Tymczasem w okolicy Wojska Polskiego, Ku Wiatrakom i Chabrowej duży sklep chce pobudować "Kaufland". Przeciwnicy marketu zaczęli zbierać podpisy pod protestem przeciwko budowie "Kauflandu". W tej chwili mają ich już ponad 2 tysiące. Wszystkie mają trafić do prezydenta Bydgoszczy.
       Jak mówi Maciej Głuszkowski, zastępca dyrektora wydziału administracji budowlanej bydgoskiego ratusza, inwestor zaczął składać dokumentację, która będzie potrzebna do wydania decyzji o pozwolenia "Kauf" na budowę.
       Uwzględnią protest?
       
  Czy podpisy przeciwników budowy marketu odniosą jakiś skutek? - Każdy protest trzeba uwzględnić, więc i ten - zapewnia Maciej Głuszkowski. - Może się tak oczywiście stać, że nie wydamy inwestorowi pozwolenia na budowę, jeżeli stwierdzimy, że są jakieś niezgodności z prawem. To powinni wykazać autorzy protestu - dodaje.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy