Jak to zrobić w sylwestra?

  Jak to zrobić w sylwestra?

  (my)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W sylwestra nie będziemy mieli kłopotów z załatwieniem spraw w urzędach i wysłaniem listów z życzeniami. Trzeba jednak pamiętać, że poczty pracują krócej, podobnie banki. Korzystających z komunikacji miejskiej przestrzegamy przed wyruszaniem w drogę po godzinie 20.
       W urzędach i bankach
       
  Bydgoski ratusz będzie jutro czynny tak, jak w każdy piątek - od godz. 8 do 14. Także urząd wojewódzki pracuje jak w dzień powszedni - od 8 do 15.30. Nieco kłopotu mogą nam sprawić banki. Wszystkie są bowiem czynne krócej, ale każdy do innej godziny. Dla przykładu PEKAO S.A. pracuje od godz. 9 do godz. 14, PKO BP od godz. 8 do godz. 13, Bank Zachodni WBK od godz. 8 do godz. 12, a Millenium od godz. 8 do godz. 14.
       Na poczcie
       
  Urzędy pocztowe będą jutro działały, ale należy liczyć się z tym, że po godz. 16 już nie będziemy mogli wysłać listów. O tej godzinie zamykane są nawet te urzędy, które zazwyczaj działają dłużej. Jeśli jednak będziemy musieli (lub mieli nieprzepartą chęć) iść na pocztę po godz. 16, pamiętajmy, że całodobowo czynne są urzędy przy ulicy Jagiellońskiej 6 i przy ulicy Zygmunta Augusta 2. Tylko te placówki będą czynne w Nowy Rok.
       W autobusie
       
  Najgorsze wiadomości, czyli te dotyczące funkcjonowania komunikacji miejskiej, zostawiliśmy na koniec. Ci, którzy dojeżdżają autobusami linii 66, 74, 75, 81, 82 i 93, nie mają co liczyć na spokojny powrót do domu po godz. 20. Kursy tych autobusów będą zawieszone. Autobusy i tramwaje będą jeździć do godz. 20 tak jak w dni powszednie. Później kursować będą znacznie rzadziej. W Nowy Rok obowiązywać będzie niedzielny rozkład jazdy.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy