Siła wsparcia i zabawy

  Siła wsparcia i zabawy

  (pola)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Najsilniejsi w Europie na ringu.

  Najsilniejsi w Europie na ringu. ©Tadeusz Pawłowski

  W sobotę w Teatrze Polskim można było wziąć udział w loterii fantowej. W niedzielę - zjeść staropolski bigos i wypić grzańca. Przed świętami stajemy się hojniejsi.
  Najsilniejsi w Europie na ringu.

  Najsilniejsi w Europie na ringu. ©Tadeusz Pawłowski

       Jak co roku o tej porze ogrzewamy się myślą, że zabiegani i zaaferowani własnymi sprawami, potrafimy choć na chwilę pomyśleć o innych. To właśnie dlatego wszelkie akcje charytatywne nabierają rumieńców w przedświąteczny czas. Chętniej sięgamy do portfeli. Tym bardziej jeśli nie musimy po prostu "dać", ale możemy za swoje wsparcie coś "dostać".
       Kochany Mikołaju
       
  Tak było podczas sobotniej imprezy w Teatrze Polskim - "Kocham cię, Święty Mikołaju".
  Kupując los na loterię, można było wygrać fanty przekazane przez darczyńców. Do kupienia były też kartki i dekoracje świąteczne wykonane przez dzieci. Wszystkie zebrane fundusze zaraz po zakończeniu imprezy Święty Mikołaj zawiózł do małych pacjentów Kliniki Pediatrii Hematologii i Onkologii Akademii Medycznej w Bydgoszczy.
       Lwy gotują
       
  Wczoraj na ulicy Mostowej bydgoskie Lwy z Lions Club oferowały bigos i grzane wino. Pieniądze ze sprzedaży przezanczone zostaną na wykupienie obiadów dla najuboższych dzieci, którymi lwi patroni opiekują się od dawna.
       Ten weekend należał do kwestujących, o czym mogliśmy się przekonać podczas zakupów - w 16 bydgoskich marketach wolontariusze zbierali datki do puszek z logo PCK. Dzięki tym pieniądzom najbiedniejsi jeszcze w tym tygodniu dostaną świąteczne paczki żywnościowe.
       Silni faceci
       
  W niedzielę w hali "Łuczniczka" zmagali się pod patronatem "Pomorskiej" najsilniejsi ludzie świata. Od samego patrzenia robiło się gorąco. Tym bardziej że siła zawodników była ogromna, a konkurencje widowiskowe.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy