Będzie ich tysiąc

  Będzie ich tysiąc

  (my)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Wczoraj przed agencją "Music Shop", organizującą po raz kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bydgoszczy, zebrała się spora grupa młodzieży - przyszłych wolontariuszy WOŚP.
       Nie wszyscy wolontariusze zachowywali się jak przystało na współpracowników "największej orkiestry na świecie". Nasz fotoreporter został obrzucony przez kilku wulgarnymi epitetami.
       - Nie ma konkretnych kryteriów przyjmowania wolontariuszy. Jedyny warunek, żeby ci młodzi ludzie uczyli się lub pracowali. Na ankiecie, którą wypełniają, potrzebna jest pieczątka szkoły lub zakładu pracy. Otrzymaliśmy tysiąc takich ankiet. Na razie zgłosiło się kilkaset osób. Ankiety trafią też do odbiorców grupowych. Zgłaszają się do nas szkoły, czy młodzieżowe domy kultury - mówi Barbara Nowak , szef tegorocznego sztabu WOŚP w Bydgoszczy.
       XIII finał WOŚP zapowiadany jest na 9 stycznia przyszłego roku.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy