Ślizgiem po rynku

  (ast)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W połowie grudnia na Starym Rynku ma ruszyć lodowisko pod "gołym niebem". Nie wiadomo jeszcze, czy za wstęp trzeba będzie płacić.
       Lodowisko na rynku to pomysł prezydenta Konstantego Dombrowicza . I chociaż radny Bogdan Dzakanowski protestował przeciwko tej lokalizacji, wszystko wskazuje na to, że już w połowie grudnia będziemy mogli wybrać się na Stary Rynek, żeby pojeździć na łyżwach.
       Wiadomo już, że lodowisko ustawi firma "Hefal" z Wodzisławia Śląskiego. Obiekt będzie miał wymiary 20 na 40 metrów. Do dyspozycji odwiedzających będzie m.in. szatnia, a podczas jazdy na łyżwach w tle słyszana będzie muzyka. W planach jest też uruchomienie punktu gastronomicznego oraz być może wypożyczalni sprzętu. Lodowisko będzie oświetlone i ograniczone 2,5 metrowymi bandami. Może funkcjonować do plus 10 stopni Celsjusza na zewnątrz.
       Na razie nie wiadomo, czy za wstęp na lodowisko będzie trzeba płacić. Miesięczne obiektu utrzymanie ma kosztować ok. 25 tys. zł.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy