Złodzieje ukradli alkohol. Namierzył ich policjant. Był po...

  Złodzieje ukradli alkohol. Namierzył ich policjant. Był po służbie

  (dan)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Złodzieje ukradli alkohol. Namierzył ich policjant. Był po służbie

  ©Archiwum

  Znajomy pracownik ochrony opowiedział policjantowi o szczegółach kradzieży. Pokazał też zapis monitoringu. Ten w drodze do domu zauważył podejrzanych i wezwał patrol.
  Złodzieje ukradli alkohol. Namierzył ich policjant. Był po służbie

  ©Archiwum

  Policjant z Białych Błot miał wolny dzień. Wszedł do sklepu. Od znajomego ochroniarza dowiedział się, że ktoś ukradł właśnie dwie drogie butelki alkoholu. Pracownik opowiedział mu o szczegółach kradzieży. Pokazał też zapis z monitoringu. Funkcjonariusz powiadomił o tym zdarzeniu swojego przełożonego.

  - Kilkanaście minut później, przejeżdżając ulicą Szubińską zauważył opisywanych sprawców na stacji benzynowej. Policjant zatrzymał się i postanowił iść za nimi, informując o tej sytuacji dyżurnego z Błonia - relacjonuje podkom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego KWP Bydgoszcz.

  Mężczyźni wpadli przed jednym ze sklepów przy ulicy Broniewskiego. Funkcjonariusz razem z patrolem wylegitymował mężczyzn i odzyskał skradziony alkohol. 35 i 32-latek zostali dowiezieni do komisariatu na bydgoskim Błoniu. Teraz podejrzani za swoje postępowanie będą odpowiadać przed sądem. Za kradzież może im grozić wysoka grzywna.

  Więcej informacji z Bydgoszczy i okolic na: www.pomorska.pl/bydgoszcz

  Komentarze (1)

  Spożycie na miejscu

  Wszystkie komentarze (1) forum.pomorska.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wielkanocne przepisy

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy