"Wstałam rano i zobaczyłam, że córki nie ma w domu"....

  "Wstałam rano i zobaczyłam, że córki nie ma w domu". 10-letnia Oliwia odnaleziona

  MC

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W Bydgoszczy zaginęła Oliwia (na zdjęciu po prawej).

  W Bydgoszczy zaginęła Oliwia (na zdjęciu po prawej). ©Facebook

  10-letnia Oliwia odnalazła się po godzinie 16.00. Policja odwołuje akcję poszukiwania dziewczynki.
  W Bydgoszczy zaginęła Oliwia (na zdjęciu po prawej).

  W Bydgoszczy zaginęła Oliwia (na zdjęciu po prawej). ©Facebook

  - Jeden z mieszkańców osiedla Bartodzieje poinformował, że dziewczynka przebywa na jednym z tamtejszych placów zabaw - wyjaśnia podkomisarz Przemysław Słomski. - Na miejsce wraz z policją przyjechali rodzice zaginionej. Potwierdzili tożsamość dziecka.

  Przypomnijmy, od rana trwały w Bydgoszczy poszukiwania 10-letniej Oliwii. O pomoc w poszukiwaniach prosiła mama dziewczynki. Policjanci poinformowali o fakcie zaginięcia sztab zarządzania kryzysowego, przeszukali oddziały szpitalne w mieście. Do akcji włączyli się też taksówkarze.

  "Kochani dzisiaj jak wstałam około 8 zobaczyłam, że mojej córki nie ma w domu" - napisała na facebookowej grupie BYDGOSZCZANIE mama Oliwii.

  - Mieszkanka Bydgoszczy dzisiaj około godziny 8.00 zorientowała się, że jej 10-letniej córki Oliwii nie ma w domu - mówi podkom. Przemysław Słomski, z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. - Twierdziła, że gdy kładła się spać około godziny 2.00 w nocy, córka była w mieszkaniu. Córka zniknęła, pozostawiwszy w domu swój telefon komórkowy.

  Na szczęście po godz. 16.00 Oliwia została odnaleziona dzięki pomocy jednego z mieszkańców bydgoskiego osiedla Bartodzieje.  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Wiadomości z Bydgoszczy