Amfetamina i marihuana - diler zatrzymany w Bydgoszczy

  Amfetamina i marihuana - diler zatrzymany w Bydgoszczy

  WM

  Express Bydgoski

  Aktualizacja:

  Amfetamina i marihuana - diler zatrzymany w Bydgoszczy

  ©123rf/zdjęcie ilustracyjne

  Policjanci z bydgoskiego Szwederowa zatrzymali 42-latka podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Kryminalni zabezpieczyli przy nim i w jego domu amfetaminę, marihuanę oraz krzewy konopi. Mężczyzna został aresztowany na dwa miesiące.
  Amfetamina i marihuana - diler zatrzymany w Bydgoszczy

  ©123rf/zdjęcie ilustracyjne

  Do zatrzymania podejrzanego doszło we wtorek, 12.06.2018. Wcześniej kryminalni z bydgoskiego Szwederowa ustalili, że jeden z mieszkańców miasta może być zamieszany w przestępczość narkotykową. Policjanci wytypowali podejrzewanego 42-latka, który miał zajmować się rozprowadzaniem środków psychoaktywnych.

  Funkcjonariusze namierzyli mężczyznę na ulicy Chodkiewicza w Bydgoszczy. Podczas legitymowania 42-latek zachowywał się nerwowo.
  Nie bez powodu. Podczas jego przeszukania policjanci zabezpieczyli dziewięć porcji z białym proszkiem. Mężczyzna przyznał, że jest to amfetamina. Wstępne badanie narkotesterem też to potwierdziło.

  Kryminalni pojechali przeszukać jego mieszkanie. Tam przy pomocy psa wyspecjalizowanego do wyszukiwania narkotyków zabezpieczyli ponad 60 zawiniątek z białym proszkiem, susz roślinny, woreczki z nasionami, młynek, wagę elektroniczną oraz puste woreczki strunowe. Natomiast na terenie posesji policjanci znaleźli 10 krzewów konopi w doniczkach.

  42-latek został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu.

  W środę sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował podejrzanego 42-latka na dwa miesiące. Zatrzymanemu grozi nawet 10 lat więzienia.

  Prognoza pogody (źródło: TVN Meteo/x-news)

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Serwis Grillowy

  Wiadomości z Bydgoszczy