Podporządkowany

  (bd)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  >Zdarzenie miało miejsce w Małkach (gmina Bobrowo). Waldemar H., lat 21 wyjechał z drogi podporządkowanej hondą civic, nie zachowując należytej ostrożności.

  Podporządkowany


  Zdarzenie miało miejsce w Małkach (gmina Bobrowo). Waldemar H., lat 21 wyjechał z drogi podporządkowanej hondą civic, nie zachowując należytej ostrożności. Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do kolizji z vw golfem, kierowanym przez Artura R., lat 26 z Iławy, ten z kolei, siłą rozpędu uderzył w audi 80. Obrażeń doznali pasażerowie hondy Aleksandra J., lat 16 i Michalina J., lat 17, kierujący vw golfem i jego pasażer Tomasz K., lat 29. Wszystkich przewieziono do szpitala w Brodnicy. Tylko kierowca audi80 - Seweryn P., lat 22 - miał zapięte pasy.


  Rower


  Sprzed sklepu na Małym Rynku w Brodnicy złodziej ukradł rower wartości 250 złotych. Straty poniósł Stanisław S.


  Butle


  W Mileszewach (gmina Jabłonowo Pomorskie) nocną porą złodziej rozbił stojak z butlami gazowymi - propan-butan - i ukradł piętnaście sztuk pełnych. Straty - ok. 2070 złotych poniósł Zelmet w Rusinowie - BP GAS.


  Ławka


  Do czego służy ławka drewniana przekonał się właściciel nissana primery. Nieznany sprawca (ponoć kobieta) wszedł na teren posesji należącej do Krzysztofa L. i rzucił ławką w samochód. Straty obliczono na ok. 500 złotych.


  Pijani


  W Strzygach (gmina Osiek) zatrzymano do kontroli Zygmunta K., lat 62, kierującego fordem courierem. Miał 2,1 prom.


  Przy ul. Sienkiewicza w Brodnicy skontrolowano Stanisława G., lat 40 kierującego vw golfem. Miał 2,22 prom.


  W Radomnie (gmina nowomiejska) kierujący oplem astra Krzysztof R., lat 38 miał 2,34 prom. i sądowy zakaz prowadzenia jakichkolwiek pojazdów mechanicznych.


  Kabel miedziany


  W Gorzechówku (gmina Jabłonowo Pomorskie) złodziej popracował piłą ręczną przy trzech drewnianych słupach telekomunikacyjnych i ukradł 128 metrów kabla telefonicznego, miedzianego. TP SA wyliczyła straty na 750 złotych.


  Szlifierka


  W(gmina Jabłonowo Pomorskie) złodziej włamał się do garażu wynosząc szlifierkę wartą 400 złotych. Straty poniósł Piotr K.  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 20 »