Jak kobieta z kobietą

  Jak kobieta z kobietą

  (bd)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Samorząd zaakceptował propozycję obsady stanowiska sekretarza miasta. U boku pani burmistrz stać będzie pani sekretarz.

  W nowomiejskiej administracji samorządowej było kiedyś stanowisko sekretarza miasta. Zostało na jakiś czas zapomniane, gdy poprzednia burmistrz, Lidia Grabowska, nie uzyskała zgody Rady Miejskiej na mianowanie swego kandydata. A był nim Józef Blank. Skoro samorząd nie chciał sekretarza miasta Lidia Grabowska utworzyła stanowisko wiceburmistrza, a na jego obsadę radni już nie mieli wpływu.


  Dr Alina Kopiczyńska, obecna burmistrz, wraca do koncepcji współpracy z sekretarzem miasta. Jej kandydatka, Katarzyna Kaniewska, zyskała apropbatę samorządu i powołano ją do pracy w magistracie z dniem 29 grudnia.


  Katarzynę Kaniewską znamy dobrze z pracy w nowomiejskim starostwie powiatowym. Od kilku kadencji pełniła tam funkcję sekretarza powiatu, przede wszystkim pracowała - bardzo korzystnie - na obraz powiatu. Do jej obowiązków należało m.in. redagowanie informacji dla mediów. Czekamy teraz na twórczą inwencję płynącą z magistratu.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 18 »