Za rok linia do Jabłonowa

  Za rok linia do Jabłonowa

  Notował (pak)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Systematycznie w "Ludzie mówią" publikujemy skargi Czytelników- kierowców, dotyczące drogi Brodnica-Jabłonowo Pomorskie.

  - Czy drogowcy, ludzie odpowiedzialni za stan dróg nigdy nią nie jechali? Nie zauważyli krzyży na poboczach - wyników śmiertelnych wypadków - pyta jeden z Czytelników.


  Problem dotyczy fragmentu wojewódzkiej trasy nr 543, gdzie na odcinku Brodnica-Jabłonowo Pomorskie brakuje linii wyznaczających pasy ruchu, choćby osi jezdni. Droga jest kręta i wiedzie lasami. Nocą nie sposób określić krańców asfaltu, pobocza. Dlatego zwłaszcza zamiejscowi kierowcy mają problem.


  Rajmund Brzostek, z Zarządu Dróg Wojewódzkich - administratora drogi, wyjaśnia, że na zmodernizowanym odcinku "543" Grudziądz-Jabłonowo Pomorskie są już linie.


  - Nie stać nas na oznakowanie dróg na całej ich długości - mówi Rajmund Brzostek. - Prawdopodobnie zajmiemy się tym w przyszłym roku - zapewnia.


  Z pewnością będziemy o tym przypominać.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 18 »