Bogactwa przeszłości

  Bogactwa przeszłości

  (kat)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Osoby zainteresowane podnoszeniem kwalifikacji z zakresu znajomości i umiejętności wykorzystywania bogactw kultury wiejskiej w turystyce mogą zapisać się na specjalne warsztaty.

  Organizują je członkowie stowarzyszenia "Aktywna gmina". Celem warsztatów jest podnoszenie jakości oferty turystycznej oraz zachowanie kultury wsi i regionu. Uczestnicy będą mogli zapoznać się ze skutecznymi sposobami organizacji imprez dla turystów, produkcji i kolportażu pamiątek, promocją oraz budowaniem ofert turystycznych.


  Uczestnicy spotkań, na zakończenie kursu otrzymają zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu. Dodatkowo otrzymają również prezent - podręcznik "Kultura bogactwem turystyki wiejskiej". Warsztaty zaplanowano na 29, 30 listopada i 1 grudnia. Będą się odbywały w Gminnym Ośrodku Kultury w Bobrowie w godz. od 9.00 do 16.00. Koszt udziału wynosi 10 złotych i zostanie przeznaczony na dofinansowanie posiłków.


  Chętni mogą zapisywać się u członków zarządu stowarzyszenia: Anny Jamroży w Gminnej Bibliotece Publicznej w Bobrowie, Jana Jakubowskiego - dyrektora SP w Małkach, Danuty Rulko z Bobrowa, Ireny Czarnowskiej z Małk (Zarośle) lub Agnieszki Kowalskiej z Bobrowa.


  Członków stowarzyszenia będzie można z pewnością spotkać w najbliższy piątek, 17 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury w Bobrowie. Tego dnia o godz. 16.30 rozpocznie się wieczornica poświęcona działaczkom gminy Bobrowo. Spotkanie "Tym, które już odeszły" jest współorganizowane przez stowarzyszenie, gminną radę KGW, bibliotekę i ośrodek kultury.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 18 »