Anioły w rytmie rocka

  Anioły w rytmie rocka

  Tekst i fot. (kat)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Są wdzięcznym tematem prac artystów. Rzeźbione, prezentowane na płótnie, papierze, wytapiane w szkle - anioły. Mogą przybierać różne postacie - wszystko zależy od wizji artysty.
  Anioły często są tematem przewodnim prac wykonywanych przez członków brodnickich Warsztatów Terapii Zajęciowej

  Anioły często są tematem przewodnim prac wykonywanych przez członków brodnickich Warsztatów Terapii Zajęciowej

  Jak widzi je plastyk, twórca projektu brodnickiej fontanny - Kuba Matejkowski? Będzie się można przekonać już niebawem. W czwartek, 9 listopada w piwnicach zamkowych brod-nickiego muzeum o godz. 18.30 otwarta zostanie wystawa "Matka Boska Pielgrzymkowa i jej anioły". Artysta zaprezentuje kilkadziesiąt płócien ze swoim spojrzeniem na anioły.


  Otwarciu wystawy towarzyszyć będzie koncert nowomiejskiej grupy Ananakofana. Koncert - ze względu na miejsce i tematykę prac - będzie z pewnością gratką dla fanów zespołu, przyzwyczajonych do mocnego brzmienia zespołu. Tym razem zagrają spokojniej niż zwykle, akustycznie. Początek ok. godz. 19.00.


  Wystawę będzie można oglądać w Brodnicy do 23 listopada. Później zostanie ona zaprezentowana w Warszawie. Otwarcie odbędzie się w takiej samej formie jak w brod-nickich podziemiach - z udziałem Ananakofana.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 20 »