Młodzi są czy ich nie ma?

  Młodzi są czy ich nie ma?

  Marcin Wasilow

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Na stronie www.nowemiasto.com.pl ukazały się informacje dotyczące lokalnych spraw Platformy Obywatelskiej w Nowym Mieście Lubawskim.

  - Chciałbym nawiązać do wywiadu z panem Romualdem Boczkiem - pisze na wspomnianej stronie internetowej Marcin Wasilow. - Jestem członkiem PO w NML i nie do końca jest w niej tak jak to przedstawił przewodniczący. Nie ma żadnego koła Młodych Demokratów, którym tak się chwalił przewodniczący. Nieprawdą jest również to, że w PO w Nowym Mieście są różne osoby, z różnych środowisk. Nie ma tam młodych osób w wieku 19-20 lat. Jedyne młode osoby, które należą do PO, są pomijane w działaniach koła, nie są informowane o spotkaniach koła mimo, że jako członkowie tego koła mają do tego prawo.


  Nie są też brani pod uwagę przy ustalaniu list wyborczych, składa się im obietnice które potem nie są dotrzymywane i nie są o tym informowane wprost tylko zbywane i okłamywane. Za tym wszystkim stoi przewodniczący, który nie odbiera telefonów od członków koła i nie ma na tyle cywilnej odwagi by powiedzieć to wprost osobie zainteresowanej, czyli w tym przypadku mi.


  W Nowym Mieście Lubawskim w kole Platformy powstało towarzystwo wzajemnej adoracji, które po zwycięstwie w wyborach nic nie zmieni, ponieważ są to ludzie w większości znający się od dawna i nie ma miejsca wśród nich dla kogoś z zewnątrz. Przykro jest patrzeć jak logo Platformy jest wykorzystywane dla celów kilku osób i niszczony jest wizerunek tej partii, ja jako członek Platformy Obywatelskiej nie mogę się temu biernie przyglądać.


  Zostałem potraktowany w sposób bardzo nieładny przez przewodniczącego dlatego zabieram głos w tej sprawie, żeby nigdy więcej sytuacja ta się nie powtórzyła i nikt inny nie został tak potraktowany.


  Piszę o tym również dlatego, że nie mogę biernie patrzeć na nieprawidłowości, które mają miejsce w nowomiejskich strukturach PO, zwłaszcza teraz, kiedy mieszkańcy dokonają ważnego wyboru przyszłych władz miejskich.


  Z poważaniem


  ***


  Aktualne informacje wyborcze z regionu, wstępne listy kandydatów znajdziesz na:


  www.wybory.pomorska.pl


  Zapraszamy również do dyskusji na naszym forum wyborczym oraz do udziału w sondach wyborczych online .

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 20 »