(bd)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Rower górski


  W Karbowie (gmina Brodnica) złodziej ukradł rower pozostawiony bez opieki w ustronnym miejscu. Wart był 400 złotych, a należał do Anny F. Policja odnalazła pojazd, złodzieja nie.


  Rysownik


  Przy ul. Ceglanej w Brodnicy nieznany sprawca porysował ostrym narzędziem karoserię citroena. Straty - ok. 1000 złotych - poniósł Edmund Ś.


  Odjechali na krótko


  Kazimierz K., lat 48 i Stanisław S., lat 46 wraz z innymi mężczyznami ukradli z ul. 18 Stycznia w Brodnicy BMW, żądając od właściciela samochodu 2200 złotych za zwrot pojazdu. Policja natrafiła na szantażystów. Dwóch mężczyzn przebywa w policyjnej izbie zatrzymań.


  Pijani


  W Jamielniku (gmina nowomiejska) zatrzymano do kontroli Jerzego G., lat 34 kierującego fordem. Miał 0,8 prom. alkoholu w wydychanym powietrzu.


  W Radomnie na policję nawinął się motocyklista (WSK) Stefan K., lat 52. Pomiar alkomatem wykazał 1,2 prom.


  W Bielicach (gmina Biskupie) bez uprawnień jechał motorowerem Marek L., lat 21. Na dodatek na dopingu - 1,2 prom.


  Kierowca audi 80 Michał B., lat 38 zatrzymany przy ul. Grunwaldzkiej w Nowym Mieście Lubawskim miał 1,1 prom.


  Ostatni z zatrzymanych w tej rundzie to motorowerzysta Wiktor G., lat 53. w Krotoszynach (gmina Biskupiec) - z wynikiem 0,7.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 18 »