Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  ć motocyklisty


  Wypadek miał miejsce w Gutowie (gmina Bartniczka). Leszek F., lat 29, kierujący motocyklem WSK na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z ciężarową scanią (kierowca Sylwester R. z Działdowa). Motocyklista poniósł śmierć na miejscu, Kierowca scanii był trzeźwy.


  Drzwi


  W Kretkach Małych (gmina Osiek) złodziej ukradł 5 drzwi należących do Nadleśnictwa Skrwilno.


  Rower


  W Karbowie (gmina Brodnica) złodziej zauważył rower pozostawiony przed Wiejskim Domem Kultury. Wsiadł i odjechał. Ustalono, ze jest nim Wojciech M., lat 21. Policja złapała złodzieja, osadzono go w policyjnej izbie zatrzymań.


  Groził


  W jednej z wsi gminy Bobrowo Lesław P., lat 56 groził pozbawieniem życia Józefowi M., lat 64. Powiadomiono policję.


  Pijani


  W(gmina Brodnica) zatrzymano do kontroli rowerzystę Mariana G., lat 50. Miał 2,5 prom. alkoholu w wydychanym powietrzu.


  W Cielętach (gmina Brodnica) skontrolowano kierowcę hondy accord - Jerzego D., lat 56. Miał 2,3 prom.


  W Łąkorku (gmina Biskupiec) zatrzymano rowerzystę Piotra S., lat 37. Miał 1,7 prom.


  Na pobocze


  W(gmina Brodnica) kierujący fiatem 126p Janusz Z., lat 46 zjechał nagle na pobocze drogi gruntowej uderzając w drzewo. Stracił przytomność. Pasażerka, Monika N. ze złamaną ręką trafiła także do szpitala.


  W lesie


  W Gorczenicce (gmina Brodnica) zatrzymano Zbigniewa W., lat 23, który z prywatnego lasu wyciął 12 sztuk sosny. Straty - ok. 120 złotych - poniosła Jadwiga W.


  Drzewka ozdobne


  Nocną porą złodziej zakradł się na teren posesji Dariusza D. w Piecewie (gmina Jabłonowo Pomorskie). Wykopał 15 drzewek ozdobnych wartości 120 złotych.


  Butle


  Na stacji "Statoil" w Brodnicy złodziej włamał się do stojaka z butlami gazowymi i ukradł dwie sztuki. Były puste. Straty - ok. 200 złotych.


  Moździerz


  Przemysław J. z Biskupca powiadomił nowomiejską policję o znalezieniu pocisku moździerzowego. Znajdował się w kompleksie leśnym ok. 1 km. od przejazdu kolejowego w Bielicach. Policja skierowała sprawę do jednostki wojskowej w Ostródzie. Saperzy przyjechali, likwidując zagrożenie.


  (bd)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 18 »