Queen party

  Oprac. (kat)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W ostatni weekend lipca w Nowym Mieście Lubawskim i na Kaczym Bagnie odbędzie się V Ogólnopolski Zlot Fanów Zespołu Queen.

  Już dziś prezentujemy program imprez jakie będą się odbywały przez trzy dni.


  Piątek 28 lipca - przyjazd uczestników, zakwaterowanie rozdanie gadżetów. O godz. 18.00 koncert zaproszonych zespołów (m.in. kapeli "Broken Head") oraz występy fanów, o godz. 22.00 rozpocznie się ognisko.


  Sobota 29 lipca - po śniadaniu, o godz. 10.00 rozpocznie się konkurs "karaoke", dwie godziny później - zawody zręcznościowe, min.: przeciąganie liny (10 osób w jednej drużynie). O godz. 13.00 "Live In Hammersmith odeon 1979" - projekcja na dużym ekranie, o godz. 14.00 - bieg w worku, o 17.00 na nowomiejskim rynku koncert finałowy V zlotu fanów Queen, gwiazdą wieczoru będzie zespół SMILE. Tuż po koncercie o godz. 22.00 - Queen party - impreza do rana.


  Niedziela 30 lipca: mecz piłki nożnej, pokaz koncertów na dużym ekranie, aukcja, występy fanów, nagranie teledysku zlotowego. Dla tych którzy zostaną dłużej - wieczorne ognisko i kiełbaski.


  Podczas zlotu odbędą się pogadanki na temat nałogów - walce z alkoholizmem, narkotykami i papierosami. Czynne będą również wystawy zdjęć i kącik kolekcjonera.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 20 »