Koniec szkoły, nauka w toku

  Koniec szkoły, nauka w toku

  Tekst i fot. Katarzyna Pankiewicz

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Wczoraj trzecioklasiści z I LO w Brodnicy podobnie jak ich koledzy z innych szkół średnich w regionie zakończyli oficjalnie naukę.
  Sylwia Brzozowska, Jakub Rajnik i Gabrysia Kaniecka z III a I LO. Towarzyszymy ich zmaganiom od próbnych egzaminów, od grudnia. Wówczas trochę się

  Sylwia Brzozowska, Jakub Rajnik i Gabrysia Kaniecka z III a I LO. Towarzyszymy ich zmaganiom od próbnych egzaminów, od grudnia. Wówczas trochę się bali, że nie zdążą opanować całego materiału. Dziś są już spokojniejsi.

  W szkolnych murach pojawią się ponownie w czwartek. Przystąpią wówczas do pierwszej części egzaminu maturalnego. Będą wypoczywać przez te kilka dni czy raczej utoną w książkach? - Na pewno przejrzymy pobieżnie wszystkie notatki - zgodnie przytakują Sylwia, Gabrysia i Jakub. O tej trójce pisaliśmy przy okazji przygotowań do próbnej matury. Towarzyszyliśmy im na studniówce, będziemy z nimi podczas kilku dni matury.


  Wczorajszy dzień dla większości trzecioklasistów był jednym z niewielu na złapanie głębokiego oddechu. Długi weekend to ostatnia chwila na przypomnienie sobie wzorów matematycznych, autorów lektur, przygotowanie się do prezentacji.


  Wszystkim trzecioklasistom już dziś życzymy powodzenie, połamania piór i języków.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 18 »