Święto sportu

  (bd)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  29 kwietnia zaczyna się XII Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży w Sportach Halowych. Nad Drwęcą zagrają siatkarze.

  Na Warmii i Mazurach rozegrana będą finały we wszystkich dyscyplinach sportowych. Siatkarzy władze sportowe Olsztyna zaproponowały NowemuLubawskiemu. Jest to piękna hala widowiskowo-sportowa, w której gościć będą siatkarze z wszystkich województw, z tym, ze eliminacje rozegraną zostaną także w Ostródzie (8 zespołów). W Nowym Mieście Lubawskim zagrają reprezentacje mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, śląskiego, lubuskiego, podkrapackiego i podlaskiego.


  Po eliminacjach, które zakończą się 1 maja, kolejnego dnia - już tylko w Nowym Mieście Lubawskim - siatkarza rozegrają ćwierćfinały, w godzinach popołudniowych mecze półfinałowe. Na 3 maja zaplanowano wielki finał, a przedtem mecze o trzecie miejsce.


  Imprezy towarzyszące przygotowuje Nowomiejski Dom Kultury, a wszystko wkomponowane zostanie w Wielką Majówkę nad Drwęcą. Zapraszamy naszych Czytelników do udziału w tych imprezach.


  W piątek na stronach sportowych, podamy szczegółowy kalendarz spotkań siatkarskich.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 20 »