Pielęgniarki, nasze siostry

  Pielęgniarki, nasze siostry

  (bd)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Zaczynamy kolejny plebiscyt "Pomorskiej" pn. "Pielęgniarka roku"

  Organizatorem plebiscytu "Pielęgniarka Roku 2006" jest "Gazeta Pomorska Media" Spółka z o.o. Plebiscyt trwa od 28.04 do 16.06.2006 r.


  O tytuł "Pielęgniarki Roku 2006" ubiegają się pielęgniarki z NZOZ w Nowym Mieście Lubawskim oraz innych placówek medycznych - publicznych i niepublicznych powiatu nowomiejskiego - których zdjęcia będą prezentowane na łamach "Gazety Pomorskiej". Aby zagłosować na jedną z wybranych pielęgniarek należy wpisać na oryginalnym kuponie z "Gazety Pomorskiej" imię i nazwisko pielęgniarki następnie wysłać go pod adresem brodnickiego oddziału "Gazety Pomorskiej" (ul. Pocztowa, 87-300 Brodnica), lub wysłać sms-a pod numer 7168 (1,22 z VAT), w treści wpisując pomorska.bzoz imię i nazwisko kandydatki.


  W dniach od 28.04 do 27.05 na łamach "Gazety Pomorskiej" zostaną opublikowane zdjęcia wszystkich biorących udział w plebiscycie pielęgniarek.


  Na podstawie ilości głosów oddanych przez czytelników "Gazety Pomorskiej" do dnia 29.05 wyłonione zostaną Finalistki (10 najlepszych).


  Zdjęcia finalistek zostaną opublikowane w dniach 30.05-10.06. Z 10 finalistek zostaną wyłonione 3 najlepsze.


  Jutro przedstawimy więcej szczegółów - o zasadach głosowania, nagrodach, a już w piątek ukaże się pierwszy kupon!


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 20 »