Sketepark, projekt już jest

  Sketepark, projekt już jest

  (bd)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Dziś o godz. 14.00 w Urzędzie Miejskim w Brodnicy odbędzie się spotkanie dotyczące budowy skateparku, przy powstającej w mieście hali widowiskowo-sportowej.

  Spełnia się idea młodzieży jeżdżącej na deskorolkach. Przez długi czas jej reprezentant, Łukasz Chmielewski, zbierał podpisy wśród swoich rówieśników, a także ludzi starszych. - Starszym musiałem tłumaczyć, co to jest skatepark, do czego to nam potrzebne, ale z reguły spotykałem się z życzliwością - mówi piętnastoletni skateboardzista.


  Organizatorzy dzisiejszego spotkania - Wydział Oświaty i Sportu Urzędu Miejskiego - zapraszają do udziału młodzież, zainteresowaną budową skateparku. Podczas spotkania zaprezentowany zostanie projekt skateparku.


  Miasto poważnie chce potraktować sprawę budowy tego obiektu sportowego, przedyskutować szczegóły, lokalizacja już jest. Chyba dobra, w pobliżu kompleksu sportowego.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 18 »