Czyste podwórka - rzeczywistość i wyobraźnia

  Czyste podwórka - rzeczywistość i wyobraźnia

  (bd)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Urząd Miejski i Państwowa Inspekcja Sanitarna w Brodnicy zapraszają dzieci i młodzież brodnickich szkół do wzięcia udziału w organizowanym wspólnie konkursie plastycznym "Moje czyste podwórko".
       Celem konkursu jest pogłębienie znajomości problemów ochrony środowiska związanych z odpadami komunalnymi, kształcenie umiejętności ograniczenia ilości odpadów wytwarzanych w domu oraz aktywnego udziału w działaniach na rzecz środowiska.
       Podstawą wzięcia udziału w konkursie jest złożenie pracy konkursowej do 14 kwietnia w siedzibie Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Brodnicy przy ul. Żwirki i Wigury 1. Regulamin konkursu rozesłany został do wszystkich brodnickich szkół oraz znajduje się w siedzibie stacji.
       Brodnica, która może poszczycić się mianem "Gminy Przyjaznej Środowisku" i już jest przykładem dla wielu innych miast, zabiega o czystość naturalnego środowiska poprzez różne działania, także edukacyjne.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 20 »