Wyśpiewali kolejny etap

  Wyśpiewali kolejny etap

  (kat)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W Brodnickim Domu Kultury odbyły się eliminacje wstępne ogólnopolskiego konkursu piosenki "Wygraj sukces".
       W przesłuchaniach, które oceniała trzyosobowa komisja w składzie: Ewa Wieczorkowska, Karina Stachowiak i Jarosław Salej wzięło udział 45 młodych wokalistów. Do Brodnicy przyjechali śpiewacy m.in. z powiatu nowomiejskiego oraz golubsko-dobrzyńskiego, chełmińskiego.
       Młodzi artyści rywalizowali o prawo udziału w kolejnym etapie konkursu - eliminacjach regionalnych.
  Z naszego regionu zakwalifikowały się do niego następujące wokalistki: Marta Bajeńska z Brzozia, Dominka Dreszler (uczennica SP w Lipinkach), Karolina Górecka (uczennica SP nr 1 w Brodnicy) oraz trzy reprezentantki Brodnickiego Domu Kultury - Dominika Dembek, Weronika Witkowicz i Karolina Murawska.
       Wyróżnienia otrzymali: Sylwia Lewicka z Kurzętnika, Paulina Baś-kiewicz z BDK, Magda Zawadzka z SP w Kruszynach, Karolina Krasińska z SP nr 2 w Brodnicy, Sylwia Drzycimska z Brodnicy, Ewa Grams z BDK, Marcin Dreszler z SP w Lipinkach, Dagmara Michalska z BDK i Anna Galińska z Gimnazjum nr 1 w Mrocznie.
       Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 18 »