"SOCHA" oświetli Pocztę Szwedzką

  "SOCHA" oświetli Pocztę Szwedzką

  Bogumił Drogorób

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Przedsiębiorcy zagraniczni, instytucje, inwestorzy szukają w Polsce rzetelnych i solidnych partnerów, wykonawców. Do takich należy Zbigniew Socha i jego firma.
       Dla brodnickiego przedsiębiorstwa "SOCHA" kontrakt zagraniczny, to już stała relacja. Jego znakiem firmowym jest reklama, cała oprawa graficzna - np. stacji paliw w Polsce i Niemczech. Partnerzy handlowi związani są także z motoryzacją.
       Kilka dni temu przedstawiciele "SOCHA" - Piotr Krukowski, Maciej Ziółkowski i Zbigniew Socha - powrócili ze Sztokholu z niezwykle interesującym kontraktem. Zleceniodawcą jest Poczta Szwedzka.
       Szwedzi opracowali projekt nowego wizerunku Poczty Szwedzkiej, w Brodnicy wykonano prototyp. "SOCHA" będzie jedynym, autoryzowanym wykonawcą, natomiast montażem zajmą się wspólnie ze szwedzką firmą "Focus Neon".
       - Poczta Szwedzka to nie tylko urzędy pocztowe w miastach, filie, placówki, gdzie oczywiście będą instalowane nasze wyroby, ale też mnóstwo punktów pocztowych w ciągach handlowych, w marketach. Szwedzi
       
  nie muszą pędzić
       
  po znaczek czy kartkę pocztową do urzędu, jedynego w mieście. Mieszkańcy muszą mieć te rzeczy pod ręką, robiąc zakupy, także w małych sklepikach, idąc na spacer, gdziekolwiek. Logo Poczty Szwedzkiej jest zatem wszechobecne - tłumaczy Zbigniew Socha, nie ukrywając zadowolenia, gdyż kontrakt jest korzystny dla obu stron.
       Dlaczego Szwedzi wybrali brodnicką firmę "SOCHA" dla realizacji swego projektu? Doskonale wiedzą jak wygląda rynek reklam i oznakowań w krajach europejskich, a recenzje takich kontrahentów jak "Ford", "Statoil", "Orlen", "Mercedes" okazały się wystarczające. Oczywiście, wiedzą także doskonale, iż "SOCHA" jest laureatem dorocznej nagrody Business Centre Club. Dodajmy - niemal nieustannie brodnicka firma
       jest premiowana
       
  w "Złotej Setce Gazety Pomorskiej", przedsiębiorstw znaczących w regionie, została też laureatem "Złotej Karety" toruńskich "Nowości".
       Pobyt w Sztokholmie, oprócz negocjacji, był również okazją do obserwacji...ruchu kołowego i funkcjonowania stacji paliw.
       - Toczymy dziś bitwy o gaz, ropę naftową, zamierzamy wprowadzić biopaliwa. Szwedzi mają to już za sobą. Ich samochody jeżdżą na alkohol. Paliwo o sto procent tańsze od beznzyny. I to jest temat dla ministra rolnictwa - uważa brodnicki przedsiębiorca.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 18 »