Wszystkie dzieci OOK

  Wszystkie dzieci OOK

  Notował Paweł Kędzia

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Jeden z Czytelników docieka dlaczego imprezy w brodnickim Osiedlowym Ośrodku Kultury są dla dzieci członków Spółdzielni Mieszkaniowej.
       - Czy moje dzieci są gorsze tylko dlatego, że nie należę do Spółdzielni Mieszkaniowej?! - irytuje się Czytelnik. - Miasto przecież dokłada z pieniędzy podatników, także moich. Ośrodek powinien chyba krzewić kulturę wśród wszystkich - denerwuje się nasz rozmówca. - W pobliżu bloków nie brakuje osiedli domków jednorodzinnych!
       Aniela Stybor ze Spółdzielni Mieszkaniowej wyjaśnia, że działalność Osiedlowego Ośrodka Kultury finansują wyłącznie członkowie SM.
  Część czynszu przeznaczona jest na tę działalność. - Jeśli będzie miejsce, to w imprezach za dodatkową opłatą mogą wziąć udział także dzieci, których rodzice nie należą do Osiedlowego Ośrodka Kultury - tłumaczy Aniela Stybor.
       - Osiedlowy Ośrodek Kultury nie występował o dotacje - potwierdza Zdzisława Marciniak, pełnomocnik burmistrza do spraw informacji. Kolejno w latach 2004-2006 działacze z OOK nie złożyli ani jednego wniosku o dofinansowanie. Nawet zajęcia zimowe ośrodek sfinansuje we własnym zakresie.
       Mieszkańcy, którzy nie są członkami Spółdzielni Mieszkaniowej mogą próbować zapisać dziecko na imprezę u Renaty Radomskiej w OOK.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 27 »