Nasi kochani dziadkowie!

  Nasi kochani dziadkowie!

  (bd)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Nasz nowy plebiscyt rozkręca się z dnia na dzień. Już można głosować!
       Najstarsi Czytelnicy zauważyli, że promujemy młodość - w plebiscytach "Miss wakacji" oraz "Mała miss i mały mister". Po części to prawda, ale w wielu reportażach spotykamy się z wiedzą i doświadczeniem naszych najstarszych Czytelników. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby naszych kochanych dziadków pokazać także w konkursie.
       Regulamin plebiscytu "Nasi kochani dziadkowie"
       Organizatorem jest "Gazeta Pomorska" oraz Bank Spółdzielczy w Brodnicy, fundator nagród.
       O tytuł mogą ubiegać się babcie i dziadkowie, niezależnie od wieku, zamieszkali na terenie powiatu brodnickiego i nowomiejskiego.
       Aby wziąć udział w plebiscycie należy przesłać dobrej jakości zdjęcie (pocztą tradycyjną lub drogą e-mail, ewentualnie umówić dziennikarza "Gazety Pomorskiej" na zrobienie zdjęcia) wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem i numerem tel. (w plebiscycie nie będą brały udział zdjęcia mało czytelne). Czekamy tutaj na inicjatywę wnuków!!!
       Harmonogram
       od 16 do 31 grudnia czekamy na zdjęcia
       od 16 grudnia do 14 stycznia - publikacja zdjęć i rankingu
       od 16 grudnia (wraz z pierwszym opublikowanym zdjęciem) do 14 stycznia - publikacja kuponów do głosowania
       od 16 grudnia do 16 stycznia - głosowanie za pomocą kuponów i sms-ów
       20 stycznia - ogłoszenie wyników
       23 stycznia - wręczenie nagród w siedzibie Banku Spółdzielczego w Brodnicy, ul. Kamionka 27 - dla najsympatyczniejszej babci i najsympadziadka.
       Upominki otrzymają także Czytelnicy głosujący za pomocą sms-ów - wpisując np.: pomorska babciaimienazwisko lub pomorska dziadekimienazwisko (bez polskich znaków), wysyłając pod numerem 7140, koszt wysłania sms-a - 1,22 zł. i kuponów - wylosujemy 10 osób (5 z sms-ów i 5 z przesyłających kupony).
       Czekamy na kolejne zgłoszenia - pierwsze zdjęcia już nadeszły. Problemu z aktualnym zdjęciem nie ma - można do nas telefonować, przyjdziemy, przyjedziemy, zrobimy zdjęcie, albo zapraszamy do redakcji - tel. 056/49-848-77.
       Rankingu jeszcze nie publikujemy, ale przypominamy, że do tej pory w plebiscycie publikowaliśmy zdjęcia babci Wiesławy Ostrowskiej, policjantki z Brodnicy, dziadka Jacka Bednarskiego - właściciela firmy budowlanej "Piascol" z Brodnicy, dziś do nich dołącza dziadek Wenanty Wiśniewski , stolarz z Nowego Miasta Lubawskiego. Jutro kolejne sylewtki.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 20 »