Koncert grupy "O-zone"

  Koncert grupy "O-zone"

  (kat)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W miniony weekend w brodnickim spichrzu publiczność bawiła się przy muzyce zespołów: "Agonya", "Alians", "Melody Makers" i "Radio Bagdad".
       Trzy z wymienionych zespołów przyjechały do Brodnicy z różnych stron Polski. "Agonya" z Ostródy, "Alians" z Poznania. Wielu mieszkańców Brodnicy i okolic miało okazję po raz pierwszy bawić się przy muzyce tych zespołów. Artystów przyjęli bardzo entuzjastycznie. Lokal wypełnił się po ostatnie miejsce. Tańcom pod sceną nie było końca. Publiczność bawiła się świetnie, a muzycy grający skoczną muzykę zyskali wielu nowych fanów.
       Jutro z kolei klub muzyczny zaprasza na koncert miejscowego zespołu "O-zone". Kapela, zagra po dłuższej przerwie, ale z pewnością nie zawiedzie swoich fanów, których w Brodnicy nie brakuje. Może przy okazji zyska pokaźną grupę nowych. Na pewno warto ich posłuchać i ocenić muzyczne dokonania.
       Koncert rozpocznie się o godz. 20.30 w spichrzu przy ul. Wodnej. Wstęp wyłącznie dla osób pełnoletnich.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 20 »