Bolączki na zebraniach

  Bolączki na zebraniach

  (pak)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Dziś rozpoczynają się zebrania członków miejscowej Spółdzielni Mieszkaniowej.
       Zebrania odbywają się co roku na przełomie maja-czerwca. Jest to okazja do podsumowania spółdzielczych inwestycji oraz wyboru delegatów, przedstawicieli grup spółdzielców. Dziś spotkają się mieszkańcy ul. Malickiego 4 i 6, Cichej 3,5,7, Rapackiego 1,3,4-8 i Powstańców Wielkopolskich 1 oraz 3. W środę, 1 czerwca: Ceglanej 20, 24 i 26, Nowej Kolonii 12, 13, 15 i 16, Matejki 4.
  Czwartek, 2 czerwca: Wyspiańskiego 2-10 i Witosa 2-10, Mieszka. Piętek, 3 czerwca: Górzno. Poniedziałek, 6 czerwca: 18 Stycznia i Kazimierza Wielkiego. Wtorek, 7 czerwca: Wyspiańskiego 12-23, Witosa 14-24. Środa, 8 czerwca: Paderewskie- go 3-13, 3 Maja 1-7, Sienkiewicza 2 i 3, Piwna 3, Hallera 25 i Mazurska 11, 13, 27. Czwartek, 9 czerwca: Jabłonowo Pomorskie.
       Wszystkie spotkania odbędą się w Osiedlowym Ośrodku Kultury o godz. 17.00.
       Tegoroczne wybory będą o tyle ciekawe, że rok temu zawiązał się Komitet Protestacyjny Członków Spółdzielni Mieszkaniowej. SM wymieniło wówczas wyparkowe podzielniki ciepła na elektroniczne, droższe o połowę od urządzeń proponowanych przez mieszkańców.
       Będzie to także okazja, żeby porozmawiać o wydzielaniu nieruchomości (spółdzielcy chcą jedno- a nie kilkubudynkowych) i wykupie gruntów, które obecnie SM ma od miasta w wieczystym użytkowaniu.
       Od czerwca ubiegłego spółdzielcy mogą je wykupić z 90 proc. bonifikatą.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wielkanocne przepisy

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 29 »