Leonardo da Vinci

  (bd)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W Pasymiu odbyła się konferencja podsumowująca projekt realizowany przez Fundację Rozwoju Lokalnego pn. "Agenci Rozwoju Lokalnego nowe narzędzia i strategie rozwoju lokalnego na Warmii i Mazurach".
       W ramach projektu, który trwał od listopada 2004 r. do marca 2005 r. odbyły się dwie konferencje oraz kilkudniowe warsztaty poświęcone tworzeniu projektów międzynarodowych o charakterze edukacyjnym. Honorowym gościem konferencji była Elisabietta Degampietro reprezentująca Komisję Europejską.
       Podczas konferencji podsumowującej każdy z dziesięciu powiatów uczestniczących w projekcie przedstawiał swoje osiągnięcia.
  Powiat nowomiejski reprezentowali Starosta Nowomiejski pan Stanisław Czajka oraz Katarzyna Kaniewska i Dorota Osińska pracownicy Starostwa Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim i jednocześnie autorki projektów.
       Przedstawiły one dwie inicjatywy opracowane w ramach programu Leonardo da Vinci. Jeden z nich przygotowany został z myślą o bezrobotnych kobietach, w celu wyrównania ich szans na ryku pracy, drugi zakłada doskonalenie usług świadczonych przez administrację. Obydwa projekty spotkały się z uznaniem uczestników konferencji.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 20 »