Media zakochanym

  (pak)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Trwa nasza walentynkowa zabawa przygotowana z przyjaciółmi z Telewizji Kablowej Brodnica i Portalu Brodnica.net.
       Rozdajemy nagrody zakochanym! Od środy w trzech punktach handlowych i usługowych w Brod-nicy można znaleźć serduszka z logo "Gazety Pomorskiej", Telewizji Kablowej Brodnica i Portalu Brodnica.net.
       Do serduszek przypisane są specjalne, walentynkowe nagrody. Serce z numerem jeden to nocleg w gospodarstwie agroturystycznym "Hajduczek" w Górznie.
  Serce z dwójką to romantyczna kolacja dla dwojga, przy szampanie, ufundowana przez "Restaurację Chełmińską" w Brodnicy, a pod sercem z trójką kryje się romantyczna, kolacja dla dwojga serwowana przez restaurację "U Bosmana" w Brodnicy.
       Znalezienie serc może nie być łatwe, dlatego prezentujemy dziś drugą podpowiedź do naszej zabawy: serce trzecie bije w ciemności. Wskazówki dotyczące pozostałych serc znaleźć można na stronach internetowych Portalu Brodnica.net oraz stronach programu lokalnego TKB. Ostatnią podpowiedź opublikujemy jutro.
       Znalazca serduszka powinien poinformować personel danego punktu.
       Zdjęcia zwycięzców naszej zabawy będą prezentowane na łamach "Pomorskiej", stronach internetowych Portalu Brodnica.net i w programie lokalnym TKB.
       Szczegółowy regulamin naszej walentynkowej zabawy dostępny jest w redakcji "Gazety Pomorskiej" przy ul. Przykop 61, studiu Telewizji Kablowej Brodnica przy ul. Wyspiańskiego 10 A, stronach programu lokalnego TKB oraz na stronach internetowych Portalu www.Brodnica.net.
       Informacje o konkursie publikowane są również w programie TKB i na stronach Brodnica.net.
       Zabawa trwa do soboty 12 lutego włącznie, a przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 20 »