Niech uderzą serca!

  Niech uderzą serca!

  Paweł Kędzia

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Miejscowy sztab pełną parą przygotowuje się do trzynastego finału WOŚP. Jednocześnie uspokajamy Czytelników - tradycyjnie, odbędzie się impreza w kawiarence TKB.
       Sztab Brodnica jest już oficjalnie zarejestrowany i wymieniany na stronie internetowej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dlatego niedawno odbyło się spotkanie z udziałem przedstawicieli organizatorów trzynastego finału WOŚP w mieście. W tym roku po raz pierwszy wspólnie zagrają Telewizja Kablowa Brodnica oraz sztab Brodnica. O wstępnych ustaleniach na 9 stycznia rozmawialiśmy z Bartoszem Guentzlem, szefem WOŚP w mieście.
       Wiadomo, że stronę internetową sztabu przygotuje, a docelowo przeprowadzi licytację on-line, portal Brodnica.net - doskonale już chyba Czytelnikom znany. Planowo aukcja ma odbyć się na stronach telegazety Telewizji Kablowej Brodnica i TVK Eltronik, gdzie prezentowane będą orkiestrowe gadżety.
       Od sześciu lat w Osiedlowym Ośrodku Kultury, gdzie siedzibę ma TKB, odbywała się kawiarenka WOŚP. Przy jej organizacji pomagały panie z Klubu Kwadransowych Grubasów, pracownice banku Millenium. Po imprezie bankowcy delegatury PKO, która znajduje się przy OOK, przyjmowały pieniądze. Wielu ludzi związało się z tą imprezą na dobre. Nie dziwi więc, że po publikacji "Na jedną melodię", w której pisaliśmy o połączeniu sił TKB z brodnickim sztabem, w naszej redakcji i studiu TKB rozdzwoniły się telefony. Czytelnicy byli zaniepokojeni tym, że impreza w kawiarence TKB może się nie odbyć. Niektórzy rozmówcy nie szczędzili gorzkich słów. - W czasie tych siedmiu finałów Wielkiej Orkiestry kawiarenka zyskała spore grono sympatyków i sponsorów. Wrosła w kalendarz imprez w ośrodku kultury. Miałoby jej nie być? - takich opinii jest wiele.
       - W związku z głosami naszych widzów i Czytelników "Pomorskiej" zapewniam, że odbędzie się impreza w kawiarence. Nie ma to jednak wpływu na fakt, że w Brodnicy wszyscy grają razem - mówi Luiza Gołębiewska, dziennikarka TKB.
       W Brodnickim Domu Kultury zaplanowano aukcję transmitowaną "na żywo" przez obie telewizje kablowe.
       Na Dużym Rynku wzorem lat ubiegłych odbędzie się światełko do nieba poprzedzone koncertami. Z tego wydarzenia z pewnością obie telewizje przeprowadzą relacje "na żywo".
       Z kolei dziś o godz. 16.15 w Brodnickim Domu Kultury odbędzie się spotkanie chętnych do udziału w trzynastym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 20 »