Między oknami

  Bogumił Drogorób

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Nasza czytelniczka z Drużyn w gminie Bobrowo opowiedziała historię wymiany okien. Zamówienie złożyła w lutym, tego roku.
       Usługę na montaż trzech okien mieszkanka Drużyn złożyła w PPH-U "Exim" w Brodnicy. - Wstawili mi po kilku miesiącach. Natomiast w maju zgłosiła reklamację. - Okna były nieszczelne i coś musiałam zrobić, wiatr wieje do środka mieszkania.
       Reklamację odnotowano 9 czerwca 2004 r., a 27 września kobieta przyszła do redakcji po pomoc. Dzień później podjęliśmy interwencję.
  W firmie odszukano reklamację interesantki. - Mogę zagwarantować, że w ciągu najbliższych dni, do końca tygodnia, sprawa zostanie załatwiona - powiedział nam Piotr Celebucki, odpowiedzialny w "Eximie" za reklamacje.
       Wczoraj w południe zatelefonował do nas jeden z szefów firmy - Jacek Gutowski - który poinformował, że jeszcze tego samego dnia ekipa fachowców pojechała do Drużyn, wykonano usługę jak należy, reklamację załatwiono. Cieszy nas natychmiastowa reakcja. Nasza interwencja była zupełnie niepotrzebna, gdyby wykonano ten ruch znacznie wcześniej, zanim przyszła jesień.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 18 »