Dobry biznes

  Bogumił Drogorób

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Na nowomiejskim rynku, w letnie - jeszcze - popołudnie.

  Na nowomiejskim rynku, w letnie - jeszcze - popołudnie. ©PAWEŁ KĘDZIA

  Krajowa Izba Gospodarcza oraz Fundacja "Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym" ogłosili wyniki trzeciej edycji konkursu "Gmina Fair Play".
  Na nowomiejskim rynku, w letnie - jeszcze - popołudnie.

  Na nowomiejskim rynku, w letnie - jeszcze - popołudnie. ©PAWEŁ KĘDZIA

       Wśród laureatów znalazło się Nowe Miasto Lubawskie, które sklasyfikowano w kategorii miast i gmin do 30 tys. mieszkańców. nagrodą jest certyfikat "Gmina Fair Play 2004". Uroczysta gala trzeciej edycji konkursu odbędzie się 30 września w Warszawie w Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II.
       Wspieranie przedsiębiorczości prywatnej, której rozwój jest w istotnym stopniu uzależniony od współpracy władz lokalnych z przedsiębiorcami, to jedno z najważniejszych zadań Instytutu Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym.
  Celem konkursu i certyfikacji jest wyróżnianie gmin zaangażowanych w tworzenie możliwie najlepszych warunków dla prowadzenia działalności gospodarczej i inwestowania. Chodzi też o udzielenie im wsparcia w wysiłkach na rzecz przyciągnięcia nowych inwestorów.
       - Satysfakcjonuje nas ta nagroda, jest to społecznie ważne wydarzenie w życiu naszego miasta - uważa Lidia Grabowska, nowomiejski burmistrz.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 20 »