Sesje nowych rad

  (iga, res, mn)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W poniedziałek, 20 bm., opublikowane zostało oficjalnie obwieszczenie Państwowej Komisji Wyborczej o wynikach wyborów. Zgodnie z Ordynacją Wyborczą sesje nowych rad powinny się odbyć w ciągu 7 dni od daty publikacji, czyli do poniedziałku 27 bm.

  Radni powiatu aleksandrow-skiego zbiorą się w poniedziałek 27 bm. w południe. W Cie-chocinku sesja rady miejskiej odbędzie się także 27 bm. o 10.00, podobnie w Aleksandrowie - o 14.00 i w Nieszawie o 13.00.


  W gminie Koneck sesja, planowana początkowo na dziś, odbędzie się w piątek, 24 bm., o 10.00. Również na piątek wyznaczono posiedzenia w gminie Waganiec (godz.10.00), w gminie Aleksandrów (godz. 11.00) i w gminie Zakrzewo (14.30). W gminie Bądkowo wczoraj jeszcze nie była znana data pierwszej sesji nowej kadencji. W gminie Raciążek radni będą ślubować w poniedziałek o 13.00.


  Rada powiatu radzie-jowskiego zbierze się pierwszy raz w nowym składzie w czwartek 23 listopada.

  Obrady rozpoczną się o godz. 10.00. Nowi radni gminy Dobre spotkają się w piątek 24 listopada o godz. 11.00. Dwie godziny później tego samego dnia obrady rozpoczną radni miasta Radziejów. Radni gminy Radziejów zaplanowali początek pierwszej sesji na godz. 10.30 w poniedziałek 27 listopada. W pozostałych gminach trwa jeszcze ustalanie terminu sesji, inaugurujących nową kadencję samorządów.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 10 »