Gotowa elewacja i dach

  (res)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Wszystko wskazuje na to, że nowy budynek socjalny przy ul. Świstucha zostanie ukończony przed 31 grudnia tego roku. Taki jest też warunek uzyskania ok. 300 tys. zł na tę inwestycję z Banku Gospodarstwa Krajowego.

  Socjalny dom dla siedemnastu rodzin, mieszkańców Aleksandrowa, jest już pod dachem. Ma też wykonaną elewację zewnętrzną. - Wykonawcy, podobnie jak nam, zależy na czasie - wyjaśnia Józef Skonieczny, naczelnik wydziału gospodarki komunalnej i mieszkaniowej w ratuszu. - Żeby miasto jako inwestor dostało dotację z Banku Gospodarstwa Krajowego, budynek musi być oddany do użytku do końca tego roku.


  Ekipie pozostaną prace wykończeniowe w środku. Lokatorzy zajmą lokale na początku przyszłego roku. Przypomnijmy, że miasto po wielu gorących dyskusjach w radzie odkupiło wiosną tego roku od prywatnego właściciela częściowo stojące już mury budynku przy ul. Świstucha, z przeznaczeniem na lokale socjalne. W minionej kadencji oddany został do użytku 10-rodzinny budynek socjalny przy ul. Rudnickiego.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 9 »