Z czynszami ostrożni

  (res)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Świeżo przyjęte ustawowe zmiany dają prywatnym właścicielom kamienic większe możliwości podwyższania czynszów. Lokalni "kamienicznicy" twierdzą, że opłat windować nie będą, bo ludzie i tak nie mają z czego płacić.

  Szczegółowo o zmianach w Ustawie o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy oraz zmianach w Kodeksie cywilnym, dotyczących kwestii czynszów w kamienicach prywatnych piszemy dziś na str. 4 "Gazety Kujawskiej". W miastach naszego regionu "kamienicznicy", których zresztą jest niewielu, nie zapowiadają drastycznych podwyżek.


  - Trudno jest podnosić czynsz rodzinom z małymi dziećmi. Ludzie nie będą mieli z czego płacić. Aleksandrów to niewielkie miasto, trudno tu o pracę, kiepska jest też sytuacja mieszkaniowa. Nie można dobijać ludzi - komentuje właścicielka kamienicy przy ul. Słowackiego w Aleksandrowie.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 8 »