Dwa bluesowe weekendy

  (res)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  I Ciechociński Festiwal Bluesowy odbędzie się 3 i 9 września. Wystąpią m.in. Martyna Jakubowicz, Roman Puchowski z międzynarodowym składem oraz nasza Zdrowa Woda.
       Festiwal nosi hasło "Blues na Kujawach - blues bez barier". Muzyczna uczta odbędzie się w dwóch terminach. Pierwszy koncert już w niedzielę 3 września w muszli w parku Zdrojowym. O 14.00 zagra zespół Debesters. Ok. 15.30 wystąpi Tereplane. Godzinę później zaprezentuje się międzynarodowy skład - Crazy Cambones czyli Puchowski, Heggen, Maas, Krause.
       Kolejny bluesowy koncert będzie towarzyszył sportowej imprezie - XVIII Biegowi Solnemu, minimaratonowi integracyjnemu. 9 września o 16.00 zagrają Mistake i CT, o 17.00 trio Hamkało, Rypina, Wyrwicki. O 18.00 zostaną wręczone dyplomy i nagrody uczestnikom biegu. O 19.00 na scenę wyjdzie Martyna Jakubowicz z zespołem. O 20.30 zagra Zdrowa Woda.
       Organizatorem obu imprez jest Urząd Miejski w Ciechocinku, a patronat medialny sprawuje "Gazeta Kujawska".
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 8 »