Harcerski zlot

  (res)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  IV Złaz Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej rozpoczyna się dziś w Aleksandrowie. Będą rajdy, rozgrywki sportowe i konkursy - wszystko ma służyć poznaniu regionu.
  Hasło tegorocznego spotkania harcerzy brzmi "Wielcy ludzie Kujaw", jego organizatorem jest Komenda Hufca ZHP im. Ziemi Kujawskiej w Aleksandrowie. Uczestnicy z całego województwa będą rozlokowani w czterech obozach, dziś po południu zjadą do Aleksandrowa. Główne uroczystości i zajęcia zaplanowano na sobotę 10 bm. O 11.00 na Placu 3 Maja odbędzie się otwarcie Złazu Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej. - Podczas apelu aleksandrowscy harcerze dostaną sztandar - mówi hm Barbara Kłaczyńska, komendantka hufca.

  Od 15.30 do 20.00 na stadionie przy ul. Sikorskiego odbędą się rozgrywki sportowe. W czasie zlotu nie zabraknie rajdów, ogniska, konkursów. Otwarte będą wystawy "Maria Danilewicz Zielińska" i "Kujawy w oczach harcerzy". Podsumowanie złazu nastąpi w niedzielę 11 bm. o 10.30 w Miejskim Centrum Kultury.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 9 »