Policji było dużo

  MARIUSZ STRZELECKI

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Sobotni mecz Zdroju z Unią Janikowo (wynik - 0:4) mógł zakończyć się starciami kibiców z policją. Na szczęście tak się nie stało. Choć policjanci interweniowali.
  Kilkadziesiąt radiowozów, policjanci prawie na każdym kroku to dla mieszkańców Ciechocinka szok. Na co dzień w uzdrowisku na ulicy policjanta spotyka się rzadko. Tymczasem w sobotę, w związku z meczem MPM Zdrój z Unią Janikowo pojawiło się ich wielu. Miejscowych funkcjonariuszy wspierała prewencja z bydgoskiej Komendy Wojewódzkiej Policji, policjanci z komend miejskich i powiatowych w Toruniu, Bydgoszczy, Inowrocławiu i Lipnie. Mecz zabezpieczała też armatka wodna i samochód do transportu zatrzymanych. W sumie Ciechocinek zabezpieczała prawie setka policjantów.

  - Było spokojnie, choć zdarzały się interwencje. Nałożono kilka mandatów, głównie za używanie wulgarnych słów i śmiecenie. Wylegitymowano blisko osiemdziesięciu kibiców. Nie było żadnego wniosku o ukaranie - mówi nadkom. Mirosław Michalak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 9 »