Pomagają Kubie

  (iga)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Kilka tygodni temu pisaliśmy o chorym chłopcu, którego losem przejęli się mieszkańcy gmin Bądkowo i Koneck. Kuba wciąż jest leczony, ale jak twierdzi jego tata, są szanse na poprawę zdrowia dziesięciolatka.

  Leczenie i rehabilitacja są kosztowne, przerastają możliwości finansowe rodziców chłopca. Z pomocą przyszli mieszkańcy gminy Bądkowo. Zorganizowano mecz i koncert charytatywny, prowadzono zbiórki pieniędzy w sklepach, szkołach, instytucjach. Także w sąsiedniej gminie Koneck.


  Robert Walczak, tata Kuby, przesłał do redakcji list w tej sprawie. - Jesteśmy bardzo wdzięczni mieszkańcom gmin Bądkowo i Koneck za wielkie serca i hojność. Serdecznie wszystkim dziękujemy. Jesteście wspaniali - czytamy w liście do redakcji, w którym Robert Walczak prosi, by publicznie podziękować darczyńcom, których jest zbyt wielu, by wszystkich wymienić. Robimy to z przyjemnością.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 10 »