Wielkanocne lanie pod kontrolą

  Wielkanocne lanie pod kontrolą

  (MN)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Policjanci przygotowani są już do świąt. Dla nich to czas wytężonej pracy.
  Główny problem to brak umiaru w obchodzeniu Lanego Poniedziałku. - Nie mamy nic przeciw kultywowaniu tradycji przez dzieci i młodzież, ale oblewanie przechodniów tak, że przemakają do suchej nitki, to przesada. Dlatego będziemy uważnie przyglądać się miejscom, gdzie w ubiegłych latach dochodziło do takiego chuligaństwa - mówi asp. sztab. Piotr Chrupek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie. Zapowiada, że wybryki będą karane zgodnie z obowiązującymi przepisami. - Dlatego apelujemy do rodziców o zainteresowanie się, tym co porabiają ich pociechy. Pozwoli to uniknąć przykrości - mówi.

  Innym świątecznym zagrożeniem są kradzieże i włamania, często związane z tym, że mieszkańcy wyjeżdżają do swoich rodzin. W czasie świąt zwiększa się również ruch na drogach. - Jeśli ktoś wyjeżdża, dobrze byłoby, aby poprosił o dozór mieszkania zaprzyjaźnionego sąsiada. Natomiast na drogach pojawią się dodatkowe patrole - mówi oficer prasowy.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 9 »