(strz)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W Urzędzie Skarbowym w Aleksandrowie planują Dzień Otwarty. Na początku maja będzie można też podczas specjalnego dyżuru złożyć zeznanie podatkowe.
  Naczelnik Urzędu Skarbowego w Aleksandrowie Kujawskim ogłasza sobotę, 22 bm, Dniem Otwartym. Z pracą urzędu będzie można zapoznać się w godzinach od 9.00 do 13.00. W programie zaplanowano: instruktaż przy wypełnianiu formularzy PIT i NIP i wniosków o zwrot niektórych wydatków związanych z budownictwem, możliwość uzyskania informacji i pomocy w załatwieniu spraw podatkowych, rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszy plakat promujący wypełnianie obowiązków podatkowych.

  Natomiast we wtorek, 2 maja, w godzinach od 8.00 do 15.00 pracownicy sali obsługi interesanta będą pełnić dyżur związany z przyjmowaniem zeznań podatkowych. Kasa Urzędu Skarbowego czynna będzie w godz. od 9.00 do 14.00.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 8 »