Inwestycja jest w trakcie

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Wykonawca zadania z funduszy unijnych i miejskich ma pół roku na wyremontowanie budynku biura promocji, wykonanie spacerowego traktu solankowego i wybudowanie ulicy dojazdowej do miasta.

  Zadanie"Obszary inwestycyjne w Ciechocinku "jest w toku od sierpnia ub.r. Zabytkowy budynek przy ul. Zdrojowej 2b, w którym będzie się mieścić biuro obsługi ruchu turystycznego i promocja miasta, ma zostać otwarty już 26 maja. Trwają prace na trakcie solankowym, aktualnie budowlańcy są na ul. Solnej. Budowana jest też droga dojazdowa do miasta, wzdłuż torów kolejowych. Jest tam jednak problem z parkingiem, o którego oddanie miasto procesuje się z dzierżawcami. - Sprawa jest w sądzie okręgowym, nie doszło do ugody. Na własną odpowiedzialność podjąłem decyzję o kontynuowaniu prac w obrębie parkingu"Centrum "- poinformował radnych na wczorajszej sesji burmistrz Leszek Dzierżewicz.


  O sprawie pisaliśmy 7 marca. Do tematu wrócimy.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 9 »