W darze dla parafian

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  2 kwietnia obchodzimy pierwszą rocznicę śmierci Jana Pawła II. W ciechocińskiej parafii nie będą to tylko jednodniowe uroczystości.
  W roku, w którym mija rok od śmierci Papieża, ciechocińska parafia p.w. Św. Apostołów Piotra i Pawła proponuje swoim wiernym, żyjącym w niesakramentalnych związkach małżeńskich, bez przeszkód kanonicznych - bezpłatne przygotowanie i darmowe udzielenie ślubu, a nieochrzczonym dzieciom - bezpłatny sakrament chrztu. Natomiast uroczystości związane z rocznicą śmierci Ojca Św. rozpoczną się 1 kwietnia o 20.00 czuwaniem młodzieży. W dniach 2-5 kwietnia - odbędą się rekolekcje wielkopostne. 2 kwietnia - o 19.00 odprawiona zostanie msza św. o rychłą beatyfikację Ojca Św., od 20.00 do 21.37 wieczornica, o 21.37 modlitwy w godzinę śmierci Papieża. 7 kwietnia - o 19.30 ulicami miasta przejdzie droga krzyżowa w intencji beatyfikacji Jana Pawła II. 29 czerwca nastąpi poświęcenie obelisku Ojca Św.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 9 »