Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Ciechocińska Platforma Obywatelska wybrała nowy zarząd miejskiego koła. Zastępca przewodniczącego o przyczynach zmian na razie nie chce mówić.
  Na początku marca ciechocińska Platforma Obywatelska wybrała nowe władze. Zmiany mają charakter kosmetyczny. Przewodniczącym zarządu koła został Jan Sciesiński (dotychczasowy zastępca), jego zastępcą - Andrzej Krychowiak (do tej pory przewodniczący), sekretarzem - Edyta Kujawa (jedyna nowa postać w zarządzie), skarbnikiem - Elżbieta Krychowiak i członkami zarządu - Józef Fifielski i Andrzej Łoziak. Zapytaliśmy nowego zastępcę przewodniczącego o przyczyny zmian we władzach.- Przyczyny te zostaną podane do publicznej wiadomości po uzgodnieniu stanowiska przez nowy zarząd - mówi Andrzej Krychowiak. - Na razie nie chciałbym się na ten temat wypowiadać.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 12 »