MARIUSZ STRZELECKI

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W tym roku powiat aleksandrowski na promocję przeznaczył kilkadziesiąt tysięcy złotych. Ponad połowę tej sumy pochłonie wydanie albumu o powiecie i audycje w miejscowym radiu.
  W tym roku samorząd powiatowy postanowił przeznaczyć na działania promocyjne 50 tysięcy złotych. Większość tej sumy pochłoną dwa zadania - sponsorowane audycje w ciechocińskim radio "Brawo" oraz wydanie albumu o powiecie aleksandrowskim. W pierwszym przypadku za emitowanie na antenie radia materiałów informacyjnych (20 minut tygodniowo) powiat zapłaci 10 tysięcy złotych. W drugim, wydanie albumu będzie kosztowało 19 tysięcy złotych
  - Czy nas na to stać? - pytał o sens drukowania albumu radny Jan Kościerzyński z Kujawskiej Inicjatywy Samorządowej. - Bo przecież nie ma pieniędzy na łatanie dziur w drogach.

  Starosta aleksandrowski wyjaśniał sprawę.
  - Gdybyśmy do tego podchodzili w ten sposób, to żaden powiat nie mógłby sobie pozwolić na wydanie albumu, bo dziury w drogach są wszędzie - mówił Zbigniew Żbikowski. - Dziewiętnaście tysięcy złotych to nie jest taka duża suma. Inne powiaty wydają o wiele więcej.

  Pozostałe uwzględnione w tym roku sposoby promocji powiatu to udział w targach turystycznych w Berlinie i Poznaniu - 1200 złotych, organizacja spotkania z członkami kół gospodyń z powiatu - 500 złotych, rejestracja, utrzymanie i opracowanie nowej szaty graficznej strony internetowej 1500 złotych, nagrody dla laureatów powiatowego festiwalu kolęd i pastorałek 500 złotych, organizacja powiatowego rodzinnego kolędowania w Ciechocinku i paczki dla dzieci - 2300 złotych, pokrycie kosztów pobytu dzieci z Ukrainy 2 tysiące złotych, pozostałe wydatki - 4 tysiące złotych, rezerwa - 9 tysięcy złotych.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 9 »