Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Kilkoro z naszych Czytelników twierdzi, że miejscowy oddział PKS ma zostać zlikwidowany. Władze firmy dementują podobne plotki, ale nie wykluczają zmian w przedsiębiorstwie.
  Pierwsze pogłoski o likwidacji oddziału pojawiły się w wakacje. Wieść gminna głosiła wtedy, że budynek dworca ma zostać sprzedany sieci marketów, która otworzy w nim swój sklep. Jak informowaliśmy wtedy naszych Czytelników, faktycznie trwały w tamtym czasie rozmowy o sprzedaży budynku. - Dziś mogę powiedzieć, że oferta sieci była dla nas bardzo atrakcyjna, ale ostatecznie inwestor ją wycofał i do sprzedaży nie doszło. Obecnie nie ma żadnego zainteresowania kupnem budynku - mówi Bogumił Witkowski, dyrektor włocławskiego oddziału PKS, pod który podlega miejscowa sekcja firmy. Zdecydowanie dementuje pogłoski o likwidacji placówki PKS w Radziejowie. - Może natomiast dojść do zmian w naszej strukturze organizacyjnej, na przykład w Radziejowie możemy zamknąć stację obsługi pojazdów - mówi dyrektor.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 10 »