(res)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Na II powiatowy konkurs na najładniejszą szopkę bożonarodzeniową dzieci przygotowały ich aż 49.
  Efekt jest wspaniały - w holu Szkoły Podstawowej nr 1 w Ciechocinku stoją szopki małe, duże, świecące, z drewna, kartonu, z postaciami z drewna, z modeliny, papieru, z prawdziwym pachnącym siankiem. Konkursowe szopki zrobili uczniowie przedszkoli i szkół w: Ciechocinku, Zbrachlinie, Wołuszewie, Brudnowie, Raciążku, Stawkach i Brzeziu. Wykonanie oceniali: Barbara Kawczyńska, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Ciechocinku i ks. Andrzej Zdzienicki, proboszcz parafii w Służewie.

  Pierwsze miejsca zajęli: (kategoria sześciolatki) Oliwia Jaskulska z Ciechocinka, Agata Drążkowska i Zbigniew Maltzan z Brzezia, (kategoria kl. I-III) Piotr Dąbrowski i Patrycja Wypij z Raciążka, Krystian Borowski z Ciechocinka, (kategoria kl. IV-VI) Agnieszka Lewandowska, Magdalena Szefler i Dorota Sekuła z Raciążka oraz Dominik Olszewski ze Stawek. Wyróżnienie specjalne otrzymały dzieci z Pogotowia Opiekuńczego w Brzeziu. Konkurs zorganizowały nauczycielki z SP nr 1 w Ciechocinku Joanna Braatz i Maria Skowronek. Po Nowym Roku szopki można będzie oglądać w kościołach w Ciechocinku, Odolionie i w sanatorium "Chemik".

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 9 »